15:00 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Leidinyje pažymima, kad aktorius taps ir prodiuseriu. Iš pradžių planuojama nufilmuoti pilnametražį filmą, po kurio bus sukurtas animacinis serialas, paremtas šia istorija

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Žiniasklaida sužinojo, kad Keanu Ryvsas (Keanu Reeves) vaidins komiksų knygos "BRZRKR" ekranizacijoje, kurią jis pats parašė. Projektas parengs ir išleis srautinio perdavimo paslaugą "Netflix", praneša "Deadline".

  Leidinyje pažymima, kad aktorius taps ir prodiuseriu. Iš pradžių planuojama nufilmuoti pilnametražį filmą, po kurio bus anime serialas, paremtas šia istorija.

  Remiantis originalia Ryvso idėja, "BRZRKR" parašė kartu su Matu Kintu (Matt Kindt) ir iliustravo "Marvel" menininkas Ronas Garnis (Ron Garney). Pirmasis leidimas buvo išleistas kovo pradžioje ir jau parduotas 615 000 egzempliorių.

  Grafinis romanas pasakoja apie nemirtingą pusdievį karį vardu Bi. Tūkstančius metų pragyvenęs jis susitaria su JAV vyriausybe bendradarbiauti pavojinguose ​​ir žiauriuose mūšiuose, kuriuos gali atlikti tik jis.

  Likusi projekto informacija, įskaitant išleidimo datą, vis dar nežinoma.

  Anot "Deadline", Ryvsas neseniai baigė filmuoti "Matrix 4" ir planuoja šį pavasarį pradėti darbą su ketvirtuoju "Džono Viko" filmu.

  Svarbiausios temos