21:58 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1804)

  Anksčiau Austrijos federalinis sveikatos apsaugos biuras pranešė apie 43 mirties po skiepijimo "Pfizer / BioNtech" ir "AstraZeneca" atvejus, tačiau jokio ryšio su vakcinomis nenustatyta

  VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Austrijos Horno apygardoje 88 metų vyras mirė kitą dieną po vakcinacijos vakcina nuo koronaviruso "Pfizer / BioNTech", praneša leidinys "Kronen Zeitung".

  Trečiadienį pensininkas gavo antrą preparato injekciją. Tikriausiai pensininkas blogai pasijuto jau naktį, o ketvirtadienį mirė, nepaisant gydytojų suteiktos pagalbos. Kaip pabrėžia laikraštis, kol kas nenustatyta, ar yra ryšys tarp skiepijimo ir mirties — bus atliktas skrodimas.

  Anksčiau Austrijos federalinis sveikatos apsaugos biuras pranešė apie 43 mirties po skiepijimo "Pfizer / BioNtech" ir "AstraZeneca" atvejus, tačiau jokio ryšio su vakcinomis nenustatyta.

  Šiuo metu ES rinkoje yra leidžiamos keturios vakcinos nuo koronaviruso: iš bendrobės "Pfizer / BioNTech" (nupirkimas iki 600 mln. dozių), "Moderna" (dvi sutartys iki 460 mln. dozių), "AstraZeneca" (iki 400 mln. dozių) ir "Johnson & Johnson" (400 mln. dozių su papildoma dar 200 mln. dozių pirkimo galimybe). Tuo pačiu metu ES pradėjo patirti sunkumų su vakcinų tiekimu beveik nuo pat vakcinacijos kampanijos pradžios.

  COVID-19 vakcinų palyginimas
  © Sputnik
  COVID-19 vakcinų palyginimas
  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1804)

  Dar šia tema

  PSO įvardijo žmonių, paskiepytų nuo koronaviruso, skaičių pasaulyje
  Dulkys kaip vakcinacijos vėlavimo priežastį įvardijo "AstraZeneca" "reputacijos krizę"
  Norvegijoje pareikšta apie ES būtinumą paprašyti iš Rusijos "Sputnik V"
  Danijoje po paskiepijimo "AstraZeneca" vakcina mirė savivaldybės darbuotojas
  PSO paskelbė, kad pasaulyje padidėjo mirštamumas nuo koronaviruso
  Tegai:
  Pfizer/BioNTech, vakcinacija, vakcina, koronavirusas, Austrija

  Svarbiausios temos