00:33 2021 Gegužės 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.2169
 • RUB90.0154
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Iš pradžių kunigas ir vietinės Siono bažnyčios parapijiečiai atsisakė dalyvauti laidotuvėse, tačiau Sakala nenurimo. Jis atnešė kaplį, pats iškasė kapą ir, šokdamas į jį, pažadėjo žiūrovams, kad jie netrukus pamatys jo prisikėlimą

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Zambijoje 22 metų raganius Džeimsas Sakala (James Sakala) paprašė palaidoti jį gyvą. Jis tikėjosi, kad galės prisikelti, bet taip neatsitiko, rašo Zambian Watchdog.

  Iš pradžių kunigas ir vietinės Siono bažnyčios parapijiečiai atsisakė dalyvauti laidojant, tačiau Sakala nenurimo. Jis atnešė kaplį, pats iškasė kapą ir, šokdamas į jį, pažadėjo žiūrovams, kad jie netrukus pamatys jo prisikėlimą.

  Tąkart keli žmonės sutiko padėti. Jie užkasė Sakalą ir ėmė laukti stebuklo. Kai nieko neatsitiko, parapijiečiai ėmė giedoti tikėdamiesi, kad tai pagreitins prisikėlimą. Kai tai nepadėjo, jie nusprendė iškasti raganių, tačiau jau buvo per vėlu: jis jau buvo uždusęs.

  2018 metais buvo pranešta, kad moteris pseudoreliginės ceremonijos metu mirtinai užduso uždarytame karste Pietų Korėjoje. Korėjietė tikėjosi, kad naktis karste išlaisvins ją iš piktųjų dvasių ir atneš sėkmę.

  Tegai:
  raganius

  Svarbiausios temos