01:08 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (189)

  Karališkoji šeima praėjusį savaitgalį praleido be skandalų ir nesibaigiančių Megan Markl minėjimų: atėjo aukščiausio klusnios Kembridžo hercogienės pakilimo valanda

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Princo Viljamo žmona Keitė Midlton nustebino visus: karalienės favoritė netikėtai išleido knygą ir pritraukė visuomenės dėmesį savo nauju oficialiu portretu.

  Pastaruoju metu pagrindiniu karališkosios šeimos informacijos šaltiniu buvo maištingieji hercogai princas Haris ir Megan Markl. Skandalingo interviu Oprai Vinfri ir jo pasekmių neaptarė galbūt tik tinginys, kiti karališkosios šeimos nariai buvo trumpam tarsi pamiršti. Štai kodėl "darbščiausia karalystės bitė" nusprendė priminti apie save.

  Praėjęs savaitgalis buvo ypač ryškus Keitei Midlton: hercogienė išleido savo pirmąją knygą ir parodė žaviausią iš visų savo portretų.

  Посмотреть эту публикацию в Instagram

  Публикация от Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

  Knyga, kuri netrukus pasirodys knygynuose, netaps autobiografija ar demaskuojančiais atsiminimais apie gyvenimą rūmuose, o bus skirta svarbiausiai Viljamo žmonos aistrai — fotografijai. Beje, knyga buvo sukurta bendradarbiaujant su paprastais britais, kurie darė nuotraukas per pirmąją pandemijos bangą ir siuntė savo darbus į Midlton surengtą virtualią parodą.

  Į knygą pateko ir naujas oficialus hercogienės portretas, paskelbtas Kembridžo hercogų Instagram'e: nuotrauka, kurioje Keitė apsirengusi raudonu megztiniu su fotoaparatu rankose linksmai juokiasi savo namo sode, sukėlė tikrą furorą socialiniame tinkle.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (189)

  Dar šia tema

  Aš nesu spąstuose: princas Viljamas atsakė savo broliui princui Hariui
  Megan Markl ir princas Haris apgavo Oprą Vinfri
  Elegantiškoji Keitė Midlton su vaikais žengė raudonuoju kilimu
  Keitė Midlton konferencijoje vilkėjo seną striukę ir sukėlė diskusijas tarp žiūrovų
  Midlton, savižudybė ir gyvenimas rūmuose: Megan Markl ir princo Hario paslaptys
  Netikėta, nelaukta: Keitė Midlton ir jos dukra tapo "TikTok" žvaigždėmis
  Tegai:
  Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos