00:01 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vladimiro Zelenskio strategija grąžinti Krymą Ukrainai sulaukė ironiškų ispanų skaitytojų komentarų

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Ispaniško leidinio "ABC" skaitytojus nustebino Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio pristatyta strategija dėl Krymo "deokupacijos". Kai kurie iš jų mano, jog Kijevas tikisi, kad Europos Sąjunga pradės konfliktą su Maskva.

  Plačiau komentarus apžvelgė leidinys "InoSMI".

  "Tai yra arba labai rimta naujiena, arba labai prastas pokštas: šalis ar ES šalys, kurios yra NATO narės, palaikys konfliktą prieš Rusiją. Europiečiai negali susitarti net tiesiogiai su jais susijusiu klausimu", — šmaikštavo vienas vartotojas.

  "Ponas prezidentas yra profesionalus komikas. JAV ir NATO turi laikytis atokiau nuo šio žmogaus ir jo šalininkų", — pridūrė kitas skaitytojas.

  "Atimti Krymą iš Rusijos, ha-ha-ha. Tai lyg Meksika norėtų atimti Teksasą iš JAV", — pažymėta komentaruose.

  "Rusija <...> kaltinama ir niekinama, nes ji neprisiėmė atsakomybės už milžinišką Vakarų padarytą žalą", — rašė vienas vartotojas.

  "Vargšė Ukraina", — apibendrino kitas.

  Praėjusią savaitę Zelenskis patvirtino Krymo "deokupacijos" strategiją. Kaip teigė oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova, visos Kijevo pastangos grąžinti Krymą Ukrainai yra neteisėtos ir bus vertinamos kaip agresija prieš Rusiją. Maskva ne kartą pabrėžė, kad pusiasalio susivienijimas su Rusija įvyko visiškai laikantis tarptautinės teisės ir JT Chartijos. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas taip pat pažymėjo, kad Krymo klausimas "galutinai uždarytas".

  Dar šia tema

  Krymo parlamente vandens blokadą pavadino "genocido bandymu"
  Krymo vadovas: Krymas tikrai nekeliaklupsčiaus
  Lietuvos prezidentas atėjo į Ukrainos Radą su Astravo AE ir rusofobija
  Krymo sugrįžimą Putinas pavadino šalies vidinio stiprinimo rezultatu
  Tegai:
  Krymas, Rusija, Ukraina, Vladimiras Zelenskis, Ispanija

  Svarbiausios temos