08:03 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak gydytojų, sunki reakcija yra tiesiogiai susijusi su vakcina. Pirmąjį vakcinos komponentą vyras gavo anksčiau kovo mėnesį, o po keturių dienų jam atsirado pirmieji reakcijos simptomai

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. JAV Virdžinijos valstijoje vyrui, pasiskiepijus nuo koronaviruso "Johnson & Johnson" vakcina, atsirado bėrimas, o po to jo oda pradėjo luptis, skelbia vietinis televizijos kanalas "8News WRIC".

  Pasak gydytojų, sunki reakcija yra tiesiogiai susijusi su vakcina. Pirmąjį vakcinos komponentą vyras gavo anksčiau kovo mėnesį, o po keturių dienų jam pasireiškė pirmieji reakcijos simptomai. Tada viso kūno odą išbėrė, ji paraudo ir pradėjo luptis. Pasirodžius bėrimui, vyras buvo išsiųstas į greitosios pagalbos skyrių. Jo rankos ir kojos buvo beveik neatpažįstamos, nes viskas buvo labai ištinę.

  "Pajutau diskomfortą pažastyje, po kelių dienų atsirado niežulys ir bėrimas, o po to pradėjau tinti ir oda paraudo... Viskas įvyko taip greitai. Mano oda nusilupo. Ji vis dar lupasi nuo rankų", — televizijos kanalui pasakojo nukentėjusysis.

  Vyras jau išrašytas iš ligoninės. Anot jo, jis vis dar yra labai silpnas ir prireiks šiek tiek laiko, kol visiškai pasveiks, tačiau jis yra dėkingas, kad galėjo gauti vakcinos nuo koronaviruso dozę.

   

  Dar šia tema

  Vokietijos žiniasklaida pranešė apie 31 trombozės atvejį po "AstraZeneca" vakcinos
  Lietuvoje registruota daugiau kaip 1600 nepageidaujamų reakcijų į vakcinas
  "Litexpo" patalpose įsikurs dar vienas vakcinacijos centras Vilniuje

  Svarbiausios temos