13:23 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1828)

  Tuo pačiu metu, pasak jo, sunku ir net neįmanoma nuspėti, kada įvyks nauja pandemija, tačiau visada gresia jos atsiradimas, todėl reikia būti tam pasiruošus

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Ateityje pandemijos gali padažnėti, nes pasaulyje vyrauja globalizacijos tendencija, RIA Novosti sakė "Rospotrebnadzor" centrinio epidemiologinių tyrimų instituto direktoriaus patarėjas moksliniam darbui Viktoras Malejevas.

  "Neseniai, atsižvelgiant į globalizaciją ir į tai, kad galime nustatyti kiekvieną ligą, kyla grėsmė, kad pandemijos pasikartos dažniau, tačiau ligos sukėlėjas bus kitoks", — sakė jis.

  Jis paaiškino, kad dėl globalizacijos šiuo metu, kai tam tikru momentu pasaulyje atsiranda didelis infekcijos židinys, labai tikėtina, kad ji pateks į naują teritoriją.

  Tuo pačiu metu, pasak jo, sunku ir net neįmanoma nuspėti, kada įvyks nauja pandemija, tačiau visada gresia jos atsiradimas, todėl turime būti tam pasirengę, kad prireikus būtų galima į ligonines priimti pacientus, taip pat apmokyti medicinos personalą.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1828)
  Tegai:
  koronavirusas, pandemija

  Svarbiausios temos