01:08 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Karalienė kalbėjo su kariuomene ir ypač eskadros vadu Matthew Sanders'u, dirbančiu su naikintuvais "Eurofighter Typhoon", kurie dažnai siunčiami orlaivių, pažeidžiančių Didžiosios Britanijos oro erdvę, sulaikyti

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Pirmą kartą nuo metų pradžios Britanijos karalienė Elžbieta II išėjo ir aplankė žuvusiųjų Sandraugos lakūnų memorialą: nepaisant įvykio pobūdžio, iš Jos Didenybės buvo išgirstas balandžio 1-osios pokštas. Apie tai rašo "The Mirror".

  Renginys įvyko per 100-ąsias Australijos oro pajėgų įkūrimo metines. Karalienė kalbėjo su kariuomene ir ypač eskadros vadu Matthew Sanders'u, dirbančiu su naikintuvais "Eurofighter Typhoon", kurie dažnai siunčiami orlaivių, pažeidžiančių Didžiosios Britanijos oro erdvę, sulaikyti.

  Elžbieta II taip pat juokavo apie Rusijos orlaivių persekiojimą: ji paklausė Sanders'o, ar australai kada nors perėmė Rusijos oro pajėgų lėktuvus. "Teisingai, ponia, mums patinka taip smagiai leisti laiką", — atsakydamas juokavo pareigūnas.

  Didžiosios Britanijos oro pajėgos reguliariai siunčia naikintuvus "Eurofighter Typhoon", kad palydėtų Rusijos orlaivius. Tačiau Australijos oro pajėgos niekada jų nesulaikė.

  Tegai:
  Rusija, Didžioji Britanija, Elžbieta II

  Svarbiausios temos