01:01 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau NATO teigė, kad "per mažiau nei šešias valandas netoli aljanso oro erdvės buvo perimtos šešios skirtingos Rusijos karinių orlaivių grupės"

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Didžiosios Britanijos bulvarinis laikraštis "The Daily Mail" paskelbė straipsnį apie dešimt NATO pajėgų "perimtų" Rusijos lėktuvų netoli aljanso sienų Šiaurės Atlante, Šiaurės, Juodojoje ir Baltijos jūrose.

  Anksčiau NATO teigė, kad "per mažiau nei šešias valandas netoli aljanso oro erdvės buvo perimtos šešios skirtingos Rusijos karinių orlaivių grupės".

  Leidinio straipsnis aktyviai komentuojamas skaitytojų.

  "Palikite vargšus rusus ramybėje, jie tik ieško, kur įkurti savo bazes nepriklausomoje Škotijoje", — juokavo vartotojas Iainas.

  "Kodėl mes apsupame Rusiją, jei negalime apsaugoti Didžiosios Britanijos nuo turistų su valtimis?" — paklausė AM.

  "Norvegijoje dislokuoti amerikiečių B-52 [iš tikrųjų B-1B — Sputnik] skrido arti Rusijos. Tai yra abipusė veikla", — sakė Braeburnas.

  "Jie yra tarptautinėje oro erdvėje", — priminė "Voice of Sense".

  "Nėra į ką atkreipti dėmesio, tai yra bendra veikla. NATO ir Rusija reguliariai tikrina viena kitos reakciją", — sakė "MetalGary".

  "Ir mes mažiname savo sulaikytų orlaivių skaičių", — apgailestavo Ianas48.

  Tolimojo nuotolio aviacijos įgulos reguliariai skraido virš neutralių Arkties, Šiaurės Atlanto, Juodosios ir Baltijos jūrų bei Ramiojo vandenyno vandenų. Pasak Gynybos ministerijos, visi Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgų lėktuvų skrydžiai vykdomi griežtai laikantis tarptautinių taisyklių.

  Dar šia tema

  Baltijos šalys yra NATO "Achilo kulnas" karo su Rusija atveju, sako Vokietijos generolas
  Ekspertas: lietuviai bus mokomi pavojingų technologijų šalia Rusijos sienų
  Tegai:
  NATO, Rusija, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos