20:52 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tuo tarpu "Sputnik" ir toliau pristatys įvykius JK, o mūsų auditorija turės prieigą prie šio turinio tokia pačia apimtimi

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Tarptautinė naujienų agentūra "Sputnik" perkelia redakcijos darbą anglų kalba iš JK į savo biurus JAV ir Rusijoje, praneša RIA Novosti.

  "Tai bus padaryta vykdant reorganizaciją, o įvykiai Didžiojoje Britanijoje išliks agentūros dėmesio centre", — penktadienį pranešė "Sputnik" spaudos tarnyba.

  "Redakcijos darbą dėl "Sputnik" turinio anglų kalba iš Didžiosios Britanijos perkeliame į Vašingtoną ir Maskvą", — pranešė spaudos tarnyba.

  Tokį sprendimą MIA "Rossija segodnia" žiniasklaidos grupės (kuriai priklauso "Sputnik") vadovybė priėmė "kaip dalį plano pertvarkyti mūsų tarptautinę veiklą vardan efektyvesnio darbo".

  "Sputnik" ir toliau pristatys įvykius JK, o mūsų auditorija turės prieigą prie šio turinio tokia pačia apimtimi", — pranešė spaudos tarnyba.

  Naujienų agentūra "Sputnik" pradėjo dirbti pasaulinės žiniasklaidos rinkoje 2014 metų lapkričio 10 dieną. "Sputnik" parodo daugiapolį pasaulį, kuriame kiekviena šalis turi savo nacionalinius interesus, kultūrą, istoriją, tradicijas.

  Kiekviena "Sputnik" redakcija turi savo tinklalapius didžiausiose pasaulio sostinėse, taip pat transliuoja iš vietinių radijo stočių studijų.

  Jau 2016 metais bendras "Sputnik radijo" transliavimo valandų skaičius viršijo 800 val. per parą 130 miestų, 34 pasaulio šalyse.

  "Sputnik" visą parą skelbiamos naujienos anglų, ispanų, arabų, kinų kalbomis. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą naujienų srautą, Vašingtone, Kaire, Pekine ir Montevidėjuje regioninės redakcijos dirba 24/7 režimu.

  Dar šia tema

  Žurnalistas: Baltijos šalyse auga susidomėjimas naujienomis iš Rusijos
  "RT" tapo lydere pagal peržiūras tarp YouTube naujienų TV kanalų
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Sputnik

  Svarbiausios temos