23:36 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (182)

  Maištinga hercogienė nusprendė uždaryti savo pirmojo nėštumo geštaltą, tačiau įpėdinė į Britanijos karališkosios šeimos istoriją pateks dėl kitos priežasties

  VILNIUS, balandžio 3 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl grįžo prie senų norų ir suplanavo gimdymą šiuolaikinei amerikietei netipinėmis sąlygomis.

  Anksčiau aukšto lygio interviu su Opra Vinfri hercogas ir hercogienė pabėgę į JAV pareiškė, kad jie neplanuoja turėti daugiau nei dviejų įpėdinių. Taip yra net nepaisant to, kad 2020-ųjų vasarą Markl patyrė asmeninę tragediją — persileidimą, kaip pasakojo "The New York Post".

  "The Washington Post" teigimu, Markl suplanavo gimdymą namuose — tai vyks hercogų dvare Kalifornijoje.

  Šaltinis prisiminė, kad Markl taip pat norėjo gimdyti namuose savo britų Fragmore'o lizde su akušerių komanda per pirmąjį nėštumą. Bet viskas pasisuko kitaip, ir Arčis gimė Londono ligoninėje.

  Antrasis princo Hario ir jo išrinktosios įpėdinis tuoj pat pateks į istoriją, nes jis taps pirmuoju Jungtinės Valstijose gimusiu Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos nariu.

  Hario ir Megan dukra nėra vienintelis karališkas vaikas, gimęs namuose 2021 metais. Elžbietos II anūkė ant vonios grindų pagimdė kūdikį.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (182)
  Tegai:
  vaikas, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos