15:18 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vaizdo įrašuose Markas Ferenas Klodas Biaras nerodė savo veido, tačiau į kadrą pateko rankos su tatuiruotėmis, pagal kurias ir pavyko nustatyti pabėgusį nusikaltėlį

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Dominikos Respublikos valdžia Italijai išdavė nuo teisingumo slanstusį mafijozą, praneša valstybinė policija. Jį nustatyti padėjo kanalas YouТube su itališkos virtuvės receptais, kurią vedė nusikaltėlis.

  Facebook, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  Nuo 2014 metų Markas Ferenas Klodas Biaras slapstėsi nuo teisėsaugos institucijų, kurios išrašė orderį jo areštui dėl prekybos narkotikais vieno iš "ndranghetos" klanų sudėtyje. Nusikaltėlį pavyko rasti tik po septynerių metų Dominikos Respublikoje Boka Čika kurorte.

  Pabėgęs mafijozas vedė ramų gyvenimo būdą, niekuo nesiskirė nuo kitų vietinės italų bendruomenės narių. Kartu su žmona jis vedė YouTube kanalą, kuriame skelbė vaizdo įrašus apie savo nacionalinės virtuvės patiekalus.

  "Jo meilė itališkai virtuvei leido rasti jo internete ir socialiniuose tinkluose paliktus pėdsakus, taip pat atpažinti jį pagal vyriausiojo virėjo, kuris vaizdo įraše visada pasirodė be veido, tatuiruotes", — sakoma pranešime.

  Bėglys buvo sulaikytas su Interpolo pagalba. Pirmadienį Biaras buvo su konvojumi pristatytas į Milaną.

  Tegai:
  Dominika, Italija, mafija

  Svarbiausios temos