19:44 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Viduje, be kita ko, buvo dvi medinės dviaukštės lovos, kurios buvo pritaikytos bombardavimo atveju. Taip pat buvo avarinis išėjimas, sena viryklė, ilgas suolas palei sieną ir ženklas "Nerūkyti"

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Edinburgo (Škotija, JK) gyventoja savo namo rūsyje rado slaptą Antrojo pasaulinio karo bombų slėptuvę. Praneša vietinis naujienų portalas "Edinburgh Live".

  33 metų Mia Gray pasakojo, kad į daugiabutį su vyru ir sūnumis atsikraustė 2016 metų gruodžio mėnesį. Moteris nusprendė pažvelgti į rūsį ir jį nuodugniai ištirti tik tada, kai į pastatą atsikraustė nauja kaimynė Liz Mowbray.

  Kartu su ja Gray nusileido į rūsį ir pagaliau suprato, kam skirtas šis kambarys. "Kai įvažiavome, pagalvojome, kad rūsys naudojamas daiktams laikyti. Durys buvo šiek tiek praviros, bet atrodė, kad kambario vidus buvo nusėtas šiukšlėmis — senomis dažų skardinėmis, kilimais ir panašiai; todėl nedrįsome ten eiti", — prisipažįsta škotė.

  Mowbray susidomėjo rūsiu ir sužinojusi, kad ten saugomi daiktai niekam nepriklauso, pasiūlė jį išvalyti. "Kai išnešėme šiukšliadėžę, paaiškėjo, kad kambarys buvo naudojamas kaip bombų slėptuvė", — paaiškino Gray. Rūsys pasirodė daug didesnis, nei iš pradžių manė kaimynai.

  Viduje, be kita ko, buvo dvi medinės dviaukštės lovos, kurios buvo pritaikytos bombardavimo atveju. Taip pat buvo avarinis išėjimas, sena viryklė, ilgas suolas palei sieną ir ženklas "Nerūkyti". "Įtariu, kad buvę namo nuomininkai kambarį naudojo kaip sandėliuką, ir niekam nekilo mintis išvalyti kambarį nuo šiukšlių", — sakė Gray.

  Anksčiau Niujorko (JAV) gyventoja pasakojo, kaip išsinuomoto buto vonioje aptiko slaptą kambarį už veidrodžio. Amerikietė padėjo veidrodį į vietą ir pažymėjo.

  Tegai:
  Antrasis pasaulinis karas, Škotija

  Svarbiausios temos