14:15 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (421)

  Kaip sakoma straipsnyje, nerimas ir stresas blogai veikia ne tik psichinę žmogaus, bet ir viso kūno sveikatą. Pavyzdžiui, priverstinis besaikis stresas gali sukelti daug neigiamų pasekmių

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Mitybos specialistai papasakojo, kaip atsikratyti įpročio persivalgyti dėl streso. Apie tai rašo laikraštis "ABC".

  Kaip sakoma straipsnyje, nerimas ir stresas blogai veikia ne tik psichinę žmogaus, bet ir viso kūno sveikatą. Pavyzdžiui, priverstinis besaikis stresas gali sukelti daug neigiamų pasekmių. Ekspertų teigimu, maistas veikia mūsų smegenis taip pat, kaip ir vaistai, ir sukelia greitą laimę. Tačiau maistas nepadeda įveikti nerimo ir suprasti jo priežasties, o ilgainiui jis prisideda prie antsvorio.

  Mitybos specialistai sąmoningumą vadina raktu problemai išspręsti: svarbu mokėti atsekti, ką valgome, kodėl ir kada. Be to, ekspertai pataria pasirinkti sveiką užkandį: vaisius, naminį sūrį, vyšninius pomidorus, naminius spragėsius, natūralų graikišką jogurtą.

  Gydytojai taip pat siūlo įsisavinti keletą paprastų būdų, kaip išvengti alkio, susijusio su emocine kančia.

  Jie pataria atsisakyti pusfabrikačių ir susikurti savaitės meniu, į kurį būtų įtraukta daugiau daržovių, vaisių. Tuo pačiu valgyti panašiu laiku kiekvieną dieną, gerti daug vandens.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (421)
  Tegai:
  sveikata, maistas

  Svarbiausios temos