01:24 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (189)

  Užburiantis ir neįprastas skaitmeninis atvirukas, išleistas vietoje tradicinio šeimos hercogų portreto, paplito internete

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Naujasis princo Viljamo ir jo žmonos Keitės Midlton įrašas suglumino ir net išgąsdino gerbėjus: pora tinkle Instagram paskelbė netikėtą Velykų vaizdo įrašą.

  Paprastai per katalikiškas Velykas interneto vartotojai džiuginami pavyzdingu šeimos archyvo paveikslu, kuris vėliau puošia šeimos almanachą. Tačiau 2021 metais hercogai nusprendė nustebinti savo ištikimus gerbėjus.

  Velykinis Keitės Midlton ir princo Viljamo vaizdo įrašas pasklido internete: interneto vartotojai sulaukė bauginamo skaitmeninio sveikinimo.

  Oficialioje hercogų paskyroje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame šokoladinis velykinis kiaušinis su įkvepiančiu užrašu "Linksmų Velykų" kočėlu suskaidomas į daugelį gabalų. Užrašas ant kadro liko nepažeistas — karališkoji pora tiesiog linkėjo gerų atostogų visiems katalikams, tačiau gerbėjai nusprendė įminti neįprasto sveikinimo mįslę.

  "Atrodo kraupiai. Ar tai užuomina?"; "Ką turite omenyje?"; "Tai kortelė, kurios galėčiau tikėtis iš Megan ir Hario, bet ne iš Keitės ir Viljamo"; "Spėju, kad Keitė ir vaikai patys pagamino šį kiaušinį ir nusprendė smagiai praleisti laiką"; "Baisu, nors ir skanu", — komentavo vartotojai.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (189)
  Tegai:
  Velykos, Princas Viljamas, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos