07:37 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1781)

  Planuojama, kad nuo balandžio 12 dienos atsidarys ne maisto prekių parduotuvės, grožio salonai, sporto salės, zoologijos sodai, restoranų terasos, o nuo gegužės 17 dienos bus leidžiama keliauti į užsienį

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Nuo balandžio 12 dienos Britanija pereis į antrąjį "kelių žemėlapio" etapą, kad palengvintų su koronavirusu susijusius apribojimus, Anglijoje bus atidarytos ne maisto parduotuvės, kirpyklos, sporto salės, užeigos, pareiškė Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas.

  Karantinas
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  "Mes nematome jokių ženklų savo duomenyse (apie COVID-19 paplitimą — Sputnik), kad būtų galima manyti, jog turėsime nukrypti nuo programos", — pasakė jis pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje, jo žodžius cituoja RIA Novosti.

  Tačiau piliečiai turėtų ir toliau laikytis atsargumo priemonių: plauti rankas, dėvėti kaukes ir išlaikyti saugų atstumą.

  Pagal Didžiosios Britanijos vyriausybė planus, nuo balandžio 12 dienos Anglijoje atsidarys ne maisto prekių parduotuvės, grožio salonai, sporto salės, zoologijos sodai, restoranų terasos ir užeigos su galimybe aptarnauti klientus gatvėje. Taip pat piliečiams bus leista keliauti už regiono ribų su nakvyne.

  Nuo gegužės 17 dienos galės veikti barai, restoranai, kino teatrai, viešbučiai, šeimoms bus leidžiama susitikti uždarose patalpose, taip pat gali būti leidžiama keliauti į užsienį.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1781)

  Dar šia tema

  Mokslininkai išsiaiškino naujų koronaviruso bangų atsiradimo priežastį
  Nustatyti dar 216 britiškosios ir du Pietų Afrikos koronaviruso atmainų atvejai
  Mokslininkai koronaviruso paviršiuje rado naujų pažeidžiamų vietų
  Tegai:
  apribojimas, koronavirusas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos