12:37 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (187)

  Dar vienas įrodymas, kad juokas gali prailginti gyvenimą — kaip ir slapta draugystė su paprastu arklininku

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II juokingai susirašinėjo savo šunų vardu: slaptą detalę atskleidė britų laidų vedėjas Aleksandras Armstrongas (Alexander Armstrong).

  Naujoje televizijos kanalo "ITV" dokumentinėje serijoje, kurią veda Armstrongas, pavadinimu "The Queen and her Cousins", televizijos žvaigždė atskleidė įdomią detalę iš Jos Didenybės biografijos, nustebindamas visuomenę ir dar kartą įrodydamas, kad rūmuose mokama juoktis.

  Pasak Aleksandro, Elžbieta II visada turėjo ypatingą humoro jausmą: pavyzdžiui, karalienė rašė laiškus savo žavių augintinių vardu.

  O skirti jie buvo slaptajam adresatui — arklininkui serui Blerui Stiuartui-Vilsonui (Blair Stewart-Wilson). Vieną iš šių laiškų išdidus darbininkas net įrėmino ir pakabino vonios kambaryje.

  "Jis rašė laiškus savo terjero vardu, o Jos Didenybė atsakė savo korgių vardu. Tai yra juokingiausių laiškų pasaulyje serija", — cituoja vedėjo žodžius "Telegraph".

  Jis taip pat pažymėjo, kad susirašinėjimas buvo toks gyvas ir ironiškas, kad jis tikrai patikėjo tuo, kas vyksta, ir vos nepratrūko juokais.

  Pasak daugelio šaltinių, karalienė visada mėgo juokauti.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (187)
  Tegai:
  Elžbieta II, karalienė, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos