07:48 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad amerikiečiams dėl koronaviruso pandemijos susidarė pomidorų padažo trūkumas

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Kečupo vartojimas išaugo dėl eskaluojamų apribojimų ir maisto paslaugų įstaigų uždarymo, skelbia BBC.

  Visų pirma padidėjo padažų pakeliuose paklausa. Gamintojai šį reiškinį sieja su tuo, kad išpilstytas kečupas yra parduodamas ir naudojamas ant valgomųjų stalų. Tačiau norėdami pagreitinti pristatymą ar organizuoti prekybą išsinešti, kavinės ir restoranai užsakė išskirtinai mažas padažo porcijas.

  Gamintojai jau paskelbė padidinę gamybą. Tačiau paklausa vis tiek viršija pasiūlą. Tuo tarpu amerikiečiai gali tik piktintis. Daugeliui teko sumažinti išlaidas maistui. Ir ne visi gali valgyti populiariąsias gruzdintas bulvytes be pomidorų padažo.

  Remiantis Amerikos žiniasklaidos pranešimais, nuo 2020 metų sausio mėnesio kečupo kaina JAV padidėjo 13 %. Garsusis pomidorų padažo prekės ženklas jau paskelbė sukūręs specialaus dozatoriaus linijos gamybą. Prietaisas leis užpildyti lėkštes ir pietų indus be kontakto.

  Priminsime, kad anksčiau pandemija jau turėjo įtakos vartotojų paklausai. Pavyzdžiui, iš prekybos dingo tualetinio popieriaus ritiniai, dešros ir kai kurie konservai.

  Tegai:
  koronavirusas, JAV, produktai

  Svarbiausios temos