09:14 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (188)

  Netikėta 20 metų trukusios draugystės pabaiga įvyko po to, kai senas Keitės Midlton vyro bičiulis susidraugavo su maištininku

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Tvirta princo Viljamo ir žurnalisto Tomo Bredbio (Tom Bradby) draugystė baigėsi netikėtai: išsiskyrimo priežastis buvo šilti Bredbio santykiai su princu Hariu ir Megan Markl.

  Viskas prasidėjo 2019 metais, kai Tomas išvyko į Afriką ir nufilmavo dokumentinį filmą su ten atvykusiais Sasekso hercogais. Tada Markl su ašaromis akyse pirmiausia užsiminė, kad jai ne viskas gerai, jų gyvenimas rūmuose buvo tarsi kova, o Haris teigė, kad tarp jo ir brolio jau seniai vyrauja nesutarimai. Tada atsirado "Megxit".

  Dabar tapo žinoma, kad dvidešimt metų trukusi princo Viljamo ir ITV kanalo vedėjo draugystė baigėsi: hercogas negalėjo suprasti ir atleisti savo geriausiam draugui.

  "Daily Mail" šaltinių teigimu, Viljamas piktinasi, kaip lengvai jo brolis ir buvusi aktorė surado jo draugo palaikymą jų šeimos konflikte, kuris išaugo po tokio atviro interviu.

  Viljamui sprendimas išsiskirti su draugu nebuvo lengvas, nes jie buvo draugai nuo universiteto laikų, tačiau Tomo ištikimybė maištininkams viską apvertė. Ypač po to, kai Haris panoro, kad artimieji atsiprašytų Megan Markl.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (188)
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris, Keitė Midlton, Princas Viljamas

  Svarbiausios temos