16:59 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (421)

  Kaip matyti iš Jungtinių Valstijų ligų prevencijos ir kontrolės centrų (CDC) duomenų, balandžio 9 dieną šalyje buvo visiškai paskiepyti daugiau nei 68 milijonai žmonių, tai yra 20,5 % gyventojų

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. JAV Džordžijos valstijos valdžia laikinai uždarė masinės vakcinacijos nuo koronaviruso su "Johnson&Johnson" centrą dėl nepageidaujamos reakcijos atvejų, anksčiau panašios Šiaurės Karolinos ir Kolorado institucijos sustabdė savo veiklą, skelbia CBS televizija kanalą.

  Aštuoni žmonės Džordžijoje turėjo nepageidaujamų reakcijų po "Johnson&Johnson" vakcinos, pranešė valdžia. Anksčiau buvo pranešta, kad Šiaurės Karolinos valstijoje vakcinacijos centras sustabdė operaciją po 18 šalutinių reiškinių atvejų. Kolorado vakcinų centras sustabdė operaciją, kai daugiau nei 10 žmonių skundėsi šalutiniu poveikiu. Pasak televizijos kanalo, jų simptomai svyravo nuo galvos svaigimo iki pykinimo.

  "Johnson&Johnson" atstovas teigė, kad bendrovė atidžiai stebi visus pranešimus apie vakcinos sukeltą šalutinį poveikį.

  Kaip matyti iš Jungtinių Valstijų ligų prevencijos ir kontrolės centrų (CDC) duomenų, balandžio 9 dieną šalyje buvo visiškai paskiepyti daugiau nei 68 milijonai žmonių, tai yra 20,5 % gyventojų.

  Temos:
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (421)
  Tegai:
  vakcinacija, vakcina, JAV

  Svarbiausios temos