23:15 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kovo mėnesį RTIF ir "Adienne Pharma & Biotech" pasirašė susitarimą gaminti "Sputnik V" Italijoje

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. "Sputnik V" vakcinos gamyba "Adienne" Italijos gamykloje turėtų prasidėti per ateinančius porą mėnesių, sakė Rusijos tiesioginių investicijų fondo (RTIF) vadovas Kirilas Dmitrijevas.

  "Mes kuriame darbo vietas šalyse pagal įmonių galimybes. Pavyzdžiui, viena iš tokių bendrovių yra "Adienne", Italijos ir Šveicarijos įmonė. Tikimės, kad gamyba Italijos gamykloje prasidės per ateinančius porą mėnesių", — sakė jis spaudai.

  Dmitrijevas taip pat pabrėžė, kad RTIF yra pasirengęs dalytis vakcinų gamybos technologijomis su kitomis šalimis ir bendradarbiauti.

  Kovo mėnesį RTIF ir "Adienne Pharma & Biotech" pasirašė susitarimą gaminti "Sputnik V" Italijoje. Vietinė Rusijos vakcinos gamyba turėtų būti pradėta liepos mėnesį. Daroma prielaida, kad "Sputnik V" bus gaminama Italijos ir Šveicarijos įmonėje, Moncos ir Briancos provincijoje.


  Preparatas "Sputnik V" tapo pirmąja pasaulyje vakcina nuo koronaviruso. Rusijoje ji buvo įregistruota 2020 metų rugpjūčio 11 d.

  Preparato veiksmingumas, tarptautinio žurnalo "Lancet" duomenimis, yra daugiau nei 91 proc. Tai yra vienas didžiausių rodiklių šiuo metu.

  Kaip anksčiau pareiškė Rusijos tiesioginių investicijų fondo vadovas, pasitikėjimas Rusijos vakcina pasaulyje nuolat auga, nes šis preparatas neturi šalutinio poveikio ir nesukelia alergijos. Kuriant vakciną buvo naudojama patikrinta žmogaus adenovirusinio vektoriaus platforma, jos svarbiausi privalumai — saugumas, veiksmingumas ir ilgalaikių neigiamų pasekmių nebuvimas.

  Šis preparatas sėkmingai vartojamas Baltarusijoje, Argentinoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Irane, Kazachstane, Uzbekistane, Juodkalnijoje, Egipte, Armėnijoje, Moldovoje, Hondūre, Gvatemaloje, Malyje, Konge ir dar dešimtyse kitų šalių.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19

  Dar šia tema

  Austrijos kancleris paskelbė baigęs derybas dėl "Sputnik V" pirkimo
  Indija tapo 60-ąja šalimi, patvirtinusia vakciną "Sputnik V"
  Pasitiki "Sputnik V": Lietuvos gyventojai priėmė "nuosprendį" dėl "AstraZeneca"
  Tegai:
  Sputnik V, vakcina

  Svarbiausios temos