15:36 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Britų leidinio skaitytojai pakomentavo pranešimą apie galimą Rusijos prezidento susitikimą su JAV vadovu Džo Baidenu

  VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Britų laikraščio "The Sun" skaitytojai audringai sureagavo į pranešimą apie galimą Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir JAV vadovo Džo Baideno susitikimą.

  Amerikos iniciatyva antradienio vakare įvyko abiejų prezidentų telefoninis pokalbis, kurio metu Baidenas pasiūlė Putinui artimiausiais mėnesiais surengti asmeninį susitikimą.

  "Kitas Putino žingsnis turėtų būti spaudos konferencija, surengta po viršūnių susitikimo su Baidenu, kurios metu Baidenas parodys visas savo silpnybes — pradės pasimesti mintyse ir nerišliai atsakyti į žurnalistų klausimus", — rašė vienas skaitytojų.

  "Mieguistas Džo turi aktyvus Ukrainoje. Tai vienintelė priežastis, kodėl jis yra įsitraukęs į šią situaciją", — mano kitas. Jis taip pat priminė, kad sovietmečiu Ukrainos ekonomika buvo daug geresnės būklės.

  Vienas iš komentatorių paragino Rusijos lyderį "skelti antausį NATO".

  "Ir bet kas, kas mano, kad jis neturės drąsos tai padaryti, yra labai naivus", — pareiškė jis.

  Kapitolijus
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  Daugelis vartotojų padarė išvadą, kad dauguma JAV ir Britanijos gyventojų nenori dar vieno karo užsienio šalies teritorijoje.

  "Ypač jei tai yra karas su šalimi, kurios vertybės yra panašios į mūsų", — parašė vienas iš jų.

  Pastaruoju metu labai išaugo įtampa konflikto zonoje Donbase. Atsižvelgiant į tai, Vakarai kaltina Rusiją intensyvėjančiais "agresyviais veiksmais" ir reikalauja paaiškinti kariuomenės judėjimą Kryme ir Rostovo srityje, netoli Ukrainos sienos. Kremlius į tai pareiškė, kad kariuomenės padaliniai juda Rusijos teritorijoje, tai niekam negresia ir neturėtų niekam kelti nerimo.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad nėra vidinio Ukrainos konflikto šalis, ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Tegai:
  Džo Baidenas, JAV, Didžioji Britanija, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos