16:00 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (201)

  Gerbėjams kyla klausimas: kas tapo tokių kardinalių priemonių priežastimi — griežtos šalyje įvestos taisyklės ar asmeninis artimųjų priešiškumas po skandalingo interviu?

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Princo Hario susitikimas su šeima senelio laidotuvėse taps tikru išbandymu: maištininkas buvo pašalintas iš šeimos susibūrimų, nesusijusių su ceremonija.

  Iki Princo Filipo laidotuvių liko tik viena diena. Karališkoji šeima atsisveikins su hercogu nedidelėje ceremonijoje Šventojo Jurgio koplyčioje. Haris atskrido iš JAV ir dalyvaus atsisveikinimo ceremonijoje. Gerbėjai sustingo — juk tai pirmasis maištingojo princo susitikimas su šeima po skandalingo interviu su Opra Vinfri.

  Bet, matyt, susitikimas su artimaisiais vyks ne taip sklandžiai, kaip norėtų maištininkas: princas Haris buvo pašalintas iš visų šeimos susibūrimų.

  Šiuo metu Haris yra Vindzore. Didžiojoje Britanijoje įvestos griežtos taisyklės draudžia jam po laidotuvių dalyvauti bet kokiuose asmeniniuose susitikimuose. Po dalinio karantino jam buvo leista dalyvauti ceremonijoje, tačiau po to jis privalo grįžti į Vindzorą ir tęsti karantiną.

  Antrojo pasaulinio karo dalyvis, jūreivis, pilotas: koks buvo princas Filipas Mauntbatenas >>

  Keitė Midlton, princas Viljamas ir kiti karališkosios šeimos nariai laikėsi visų taisyklių ir rodė pavyzdį kitiems britams pandemijos metu. Pasak šaltinių, jie neketina nusileisti ir gadinti savo įvaizdį dėl Hario.

  Princo Filipo laidotuvės vyks kamerinėje aplinkoje — dalyvaus 30 žmonių, o Midlton ir princams draudžiama artintis prie karalienės.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (201)

  Dar šia tema

  Britanijoje paskelbtas gedulas dėl princo Filipo mirties
  Mirė Elžbietos II vyras princas Filipas
  Be Megan Markl, bet su PGR testu: princas Haris atskrido į senelio laidotuves
  Kaitės Midlton vaikams uždrausta dalyvauti prosenelio laidotuvėse
  Paaiškėjo, kodėl Megan Markl nepanoro atsisveikinti su princu Filipu
  Tegai:
  Princas Haris, karališkoji šeima, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos