01:16 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (201)

  Sprendžiant iš visko, maištininkas nusprendė "kalti geležį, kol karšta": prieš grįždamas pas Megan Markl jis pabandė pagerinti santykius su kiekvienu iš artimųjų

  VILNIUS, balandžio 20 — Sputnik. Princas Haris ir princas Čarlzas pirmą kartą per ilgą laiką pasikalbėjo su artimaisiais. Slaptas tėvo ir sūnaus susitikimas įvyko Vindzoro pilies teritorijoje po princo Filipo laidotuvių.

  Karalienės sutuoktinio laidotuvės įvyko balandžio 17 dieną. Kamerinėje ceremonijoje dalyvavo tik patys artimiausi, tačiau JAV likusi Megan Markl vis tiek rado būdą atsisveikinti su princu Filipu.

  Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", princas Haris ir princas Čarlzas surengė slaptą susitikimą Vindzore po atsisveikinimo su princu Filipu.

  Šaltinių teigimu, tėvas ir sūnus vaikščiojo po pilies teritoriją ir pagaliau nuoširdžiai pasikalbėjo, po to jie kartu atėjo į atminimo vakarienę mirusiojo garbei. Maištingasis Haris sugebėjo asmeniškai paprašyti tėvo atleidimo ir, matyt, ištirpdė jo širdį: princas Čarlzas leido jam pavakarieniauti su šeima, nors dėl karantino Hariui buvo griežtai draudžiama dalyvauti visuose šeimos susibūrimuose — išskyrus laidotuves.

  Be to, leidinio insaideris pareiškė, kad balandžio 19 d. Haris visgi nuskrido pas savo nėščią žmoną į JAV.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (201)
  Tegai:
  Princas Haris, karališkoji šeima, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos