16:44 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1944)

  Per visą pandemijos krizę šaltiniai teigia, kad Britanijos premjeras ne kartą griežtai aptarė šį klausimą

  VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas tariamai pareiškė esąs pasirengęs pamatyti "tūkstančius lavonų", nei paskelbti dar vieną "lokdauną" dėl koronaviruso pandemijos, vyriausybės pareigūnai šią informaciją neigia, pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida.

  Policijos pareigūnas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Laikraštis "Daily Mail", remdamasis šaltiniais, praneša, kad ministras pirmininkas griežtai pasisakė susitikime su kitais kabineto nariais 2020 metų spalio mėnesį. Buvo aptartas trečiojo šalies "lokdauno" įvedimas.

  "Tegul verčiau guli tūkstančiai lavonų, nei būna įvesti prakeikti uždarymai", — sakė ministras pirmininkas, pasak šaltinių.

  Anot laikraščio, ši pastaba neva nuskambėjo atsakant į kabineto vadovo Michael'o Gove'o žodžius apie tai, kad kariuomenės gali prireikti saugant ligonines, perpildytas COVID-19 pacientų.

  Per visą pandemijos krizę šaltiniai teigia, kad Džonsonas ne kartą griežtai pasisakė šiuo klausimu.

  Leidinio paskelbta informacija paneigta tiek Džonsono biure Dauningo gatvėje, tiek aukštas pareigas užimančių vyriausybės pareigūnų.

  "Praktiškai visa tai yra kategoriškai paneigta. Tai buvo tarsi komedija — neįvardyti šaltiniai neįvardytų ekspertų, kurie kalba apie neįvardytus įvykius. Tai nėra rimta", — "Sky News" sakė gynybos sekretorius Ben'as Wallace'as.

  Sausio 4 dieną Anglijoje buvo įvestas visiškas karantinas, jau trečias iš eilės ir toks pat griežtas kaip ir pirmasis.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1944)
  Tegai:
  koronavirusas, Didžioji Britanija, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos