22:11 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak vokiečių žurnalo skaitytojų, Trampas pradėjo konfrontaciją, Baidenas iš visų jėgų naudoja karine retoriką, Rusija ir Kinija seka jo pavyzdžiu, ir visa tai gali baigtis didele tragedija

  VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Vokiečių žurnalo "Spiegel" skaitytojai apkaltino Kijevą ir Vašingtoną Rusijos karinio buvimo pasienyje su Ukraina stiprinimu.

  "Jei Putinas nebūtų toks apdairus ir protingas, tai jau seniai sprogtų. Visi jau seniai suprato, kad tai yra JAV provokacijos", — parašė vienas iš vartotojų.

  Anot kito komentatoriaus, Kijevas grasina puolimu, o kai tai nutiks, "ramiai nepavyks stebėti".

  "Donaldas Trampas pradėjo konfrontaciją, Baidenas iš visų jėgų naudoja karine retoriką, Rusija ir Kinija seka jo pavyzdžiu, ir atrodo, kad niekas — net ir čia, forume — nesuvokia, kad visa tai gali baigtis didele tragedija. Tačiau nusiginklavimas — tuo tarpu ir retorikos prasme — atrodo, neatitinka laikmečio dvasios. Daugelis vėl nori galutinės pergalės", — apibendrino leidinio skaitytojai.

  Įtampa Ukrainos pietryčiuose pastaruoju metu išaugo. Nepripažintos Donecko respublikos tuo kaltina Ukrainos ginkluotąsias pajėgas, o Kijevas ir Vakarų šalys kalba apie Rusijos karių veiklą prie sienų.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas anksčiau pareiškė, kad Rusija neketina nieko pulti. Pasak jo, Rusijos grėsmė yra "pramanas tų, kurie nori pasipelnyti iš savo priešakinio kovos su Rusija būrio vaidmens, kad gautų tam tikrų bonusų ir lengvatų už tai".

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Rusija dislokuoja kariuomenės padalinius savo teritorijoje ir savo nuožiūra. Anot jo, tai niekam negresia ir neturėtų niekam kelti nerimo.

  Dar šia tema

  Vakarai puikiai žino, kur Putinas nubrėžė "raudoną liniją"
  Ukraina apkaltino Rusiją pasisavinus barščius
  Rusija sudėjo taškus ant Ukrainos
  Tegai:
  Vokietija, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos