15:25 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vakarai neseniai išreiškė susirūpinimą dėl Rusijos "intensyvėjančių agresyvių veiksmų" prieš Ukrainą. Visų pirma, Maskva buvo kritikuojama dėl karinių pratybų organizavimo netoli sienų

  VILNIUS, balandžio 28 — Sputnik. "Daily Mail" skaitytojai įvertino Lenkijos gynybos ministro Mariušo Blaščako pareiškimą apie Rusijos "planus" atgaivinti imperiją, dėl ko jo šaliai reikia aljanso karių, ypač britų, buvimo.

  "Lenkija nori atkurti imperiją. Kodėl, jūsų manymu, Baltarusijoje buvo bandoma įvykdyti perversmą? Jie šiam mažam fiasko išleido daugiau nei 50 milijonų dolerių", — sakė vienas komentatorius.

  Anot kito svetainės vartotojo, Varšuva visada laukia, kol kas nors kitas dėl jos kariaus.

  "Mes turėjome tai atiduoti Vokietijai ir Rusijai, visiems dabar būtų geriau", — sakė jis.

  "Rusijos kariuomenė yra 80 % gynybinė, daugelis strategų tam pritaria. Taigi, nustokit skelbti karo isterijas, mūsų "sąjungininkė" Amerika greičiau mus užpuls, jei vieną dieną atsisakysime eiti jai iš paskos bet kuriame kare arba neleisime jai dislokuoti karinių bazių. Šiuo metu JAV vienu metu bombarduoja šešias skirtingas šalis, viršydamos kitų 10 šalių karinio biudžeto dydį, o septynios iš jų yra Amerikos sąjungininkės. Nepaisant to, Rusija vis dar yra pagrindinė mūsų problema." — parašė kitas portalo lankytojas.

  "Nesijaudinkite. Mieguistas Džo ją užmigdys ir išgelbės, jei prisimins, kurią šalį reikia gelbėti", — apibendrino skaitytojai.

  Vakarai neseniai išreiškė susirūpinimą dėl Rusijos "intensyvėjančių agresyvių veiksmų" prieš Ukrainą. Visų pirma, Maskva buvo kritikuojama dėl karinių pratybų organizavimo netoli sienų. Kremlius atsakė, kad Rusija savo nuožiūra perkelia karius savo teritorijoje, tai niekam negresia ir neturėtų niekam trukdyti.

  Tuo tarpu Maskva atkreipia dėmesį į didėjančią karinę NATO veiklą prie vakarų ir pietų sienų. Aljanso šalys reguliariai vykdo pratybas ir imituoja Rusijos užpuolimą. Anksčiau Lenkija patyrė triuškinamą pralaimėjimą tokiose didelėse pratybose iš sąlyginio "priešo iš rytų".

  Tegai:
  NATO, Rusija, Lenkija

  Svarbiausios temos