22:01 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (69)

  Tuo pačiu, remiantis tyrimų rezultatais, kiaušinių su kepta raudona mėsa suvartojimas padidina įvairių ligų, tarp jų ir susijusių su kasa ir storąja žarna, riziką

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Amerikos dietologai išvardijo kenksmingiausius kiaušinių virimo būdus. Rašo "Eat This, Not That!".

  Pasak dietologės Katherine Basbaum, nereikėtų kiaušinių kepti svieste. "Kiaušiniuose natūraliai yra daug baltymų ir mažai sočiųjų riebalų, — aiškina ji. — Bet įdėjus sviesto sotieji riebalai iškyla. Ir tai visai nėra naudinga, nes sočiųjų riebalų perteklius yra glaudžiai susijęs su širdies ligomis". Naudojant kokosų aliejų, taukus ar kepant kiaušinius troškintuvuose, kyla tų pačių problemų.

  Mitybos specialistė Rebecca Washuta rekomenduoja vengti per aukštos temperatūros kepant kiaušinius augaliniame aliejuje. "Gaminant aukštoje temperatūroje aliejus oksiduojasi, — sako ji. — Tai gali sukelti uždegimą organizme."

  Anksčiau mitybos specialistas Michailas Gincburgas atskleidė blogiausią kiaušinių valgymo būdą. Anot jo, bet kokia dešra, kepta su šiuo produktu, daro šį patiekalą kenksmingą, o kai kuriems žmonėms — ypač kenksmingą. Specialistas pažymėjo, kad, remiantis tyrimų rezultatais, kiaušinių su kepta raudona mėsa suvartojimas padidina įvairių ligų, tokių kaip kasos ir storosios žarnos, riziką.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (69)
  Tegai:
  sveika mityba, mityba, sveikata, kiaušiniai

  Svarbiausios temos